24.06.2019 ORA 20:00

Betfair -
Softvision

SCOR FINAL: 8 - 5

24.06.2019 ORA 21:00

Genpact -
Arobs

SCOR FINAL: 5 - 7

26.06.2019 ORA 19:00

Softvision -
Genpact

SCOR FINAL: 3 - 4

26.06.2019 ORA 20:00

Betfair -
Arobs

SCOR FINAL: 3 - 7

vezi toate rezultatele >

COMPETITIE

Cupa Corporatiilor, editia a VIII- a, iunie 2019

Programul meciurilor: Stay tuned!

 

PARTENERI

PARTENERI MEDIA

GRUPA A

PLANIFICARI SI REZULTATE

Data Ora Echipa Scor Echipa
03.06.2019 18:00 Accesa 4   -    5 Wolters Kluwer
04.06.2019 18:00 P3 0   -    5 Emerson
06.06.2019 21:00 Accesa 6   -    4 P3
07.06.2019 21:00 Wolters Kluwer 0   -    8 Emerson
10.06.2019 19:00 Accesa 3   -    5 Emerson
11.06.2019 19:00 Wolters Kluwer 7   -    3 P3

 

Clasament

# Echipa M/V/E/I Golaveraj Pct.
1 Accesa 3/1/0/2 13-14 3
2 P3 3/0/0/3 7-18 0

GRUPA B

PLANIFICARI SI REZULTATE

Data Ora Echipa Scor Echipa
03.06.2019 18:00 Stratec 5   -    5 Porsche
04.06.2019 18:00 Gameloft 3   -    9 Softvision
06.06.2019 21:00 Stratec 4   -    3 Gameloft
07.06.2019 21:00 Porsche 1   -    11 Softvision
10.06.2019 19:00 Stratec 0   -    12 Softvision
11.06.2019 19:00 Porsche 10   -    7 Gameloft

 

Clasament

# Echipa M/V/E/I Golaveraj Pct.
1 Stratec 3/1/1/1 9-20 4
2 Gameloft 3/0/0/3 13-23 0

GRUPA C

PLANIFICARI SI REZULTATE

Data Ora Echipa Scor Echipa
03.06.2019 19:00 msg systems 9   -    2 Micro Focus
04.06.2019 19:00 Arobs 7   -    3 Luminos Labs
06.06.2019 20:00 msg systems 5   -    5 Arobs
07.06.2019 20:00 Micro Focus 0   -    6 Luminos Labs
10.06.2019 18:00 msg systems 1   -    4 Luminos Labs
11.06.2019 18:00 Micro Focus 2   -    15 Arobs

 

Clasament

# Echipa M/V/E/I Golaveraj Pct.
1 msg systems 3/1/1/1 15-11 4
2 Micro Focus 3/0/0/3 4-30 0

GRUPA D

PLANIFICARI SI REZULTATE

Data Ora Echipa Scor Echipa
03.06.2019 19:00 BRD 1   -    12 Primaria Cluj
04.06.2019 19:00 Lidl 7   -    3 Sta Travel
06.06.2019 20:00 BRD 3   -    5 Lidl
07.06.2019 20:00 Primaria Cluj 10   -    3 Sta Travel
10.06.2019 18:00 BRD 10   -    4 Sta Travel
11.06.2019 18:00 Primaria Cluj 7   -    4 Lidl

 

Clasament

# Echipa M/V/E/I Golaveraj Pct.
1 BRD 3/1/0/2 14-21 3
2 Sta Travel 3/0/0/3 10-27 0

GRUPA E

PLANIFICARI SI REZULTATE

Data Ora Echipa Scor Echipa
03.06.2019 20:00 UMT Software 2   -    16 Genpact
04.06.2019 20:00 Tapptitude 2   -    4 Electroglobal
06.06.2019 19:00 UMT Software 5   -    9 Tapptitude
07.06.2019 19:00 Genpact 8   -    1 Electroglobal
10.06.2019 21:00 UMT Software 3   -    14 Electroglobal
11.06.2019 21:00 Genpact 12   -    2 Tapptitude

 

Clasament

# Echipa M/V/E/I Golaveraj Pct.
1 Tapptitude 6/1/0/2 13-21 3
2 UMT Software 3/0/0/3 10-39 0

GRUPA F

PLANIFICARI SI REZULTATE

Data Ora Echipa Scor Echipa
03.06.2019 20:00 Pentalog 6   -    4 3Pillar Global
04.06.2019 20:00 Frequentis 4   -    4 Thomsons
06.06.2019 19:00 Pentalog 1   -    1 Frequentis
07.06.2019 19:00 3Pillar Global 5   -    8 Thomsons
10.06.2019 21:00 Pentalog 4   -    5 Thomsons
11.06.2019 21:00 3Pillar Global 6   -    7 Frequentis

 

Clasament

# Echipa M/V/E/I Golaveraj Pct.
1 Pentalog 3/1/1/1 11-10 4
2 3Pillar Global 3/0/0/3 15-21 0

GRUPA G

PLANIFICARI SI REZULTATE

Data Ora Echipa Scor Echipa
03.06.2019 21:00 E.ON 2   -    4 Iulius Mall
04.06.2019 21:00 ARRK 3   -    10 Fortech
06.06.2019 18:00 E.ON 5   -    4 ARRK
07.06.2019 18:00 Iulius Mall 3   -    9 Fortech
10.06.2019 20:00 E.ON 3   -    2 Fortech
11.06.2019 20:00 Iulius Mall 8   -    7 ARRK

 

Clasament

# Echipa M/V/E/I Golaveraj Pct.
1 Iulius Mall 3/2/0/1 15-18 6
2 ARRK 3/0/0/3 14-23 0

GRUPA H

PLANIFICARI SI REZULTATE

Data Ora Echipa Scor Echipa
03.06.2019 21:00 Intercars 3   -    8 Betfair
04.06.2019 21:00 Yopeso 2   -    14 VLG
06.06.2019 18:00 Intercars 14   -    3 Yopeso
07.06.2019 18:00 Betfair 8   -    3 VLG
10.06.2019 20:00 Intercars 4   -    5 VLG
11.06.2019 20:00 Betfair 3   -    0 Yopeso

 

Clasament

# Echipa M/V/E/I Golaveraj Pct.
1 Intercars 3/1/0/2 21-16 3
2 Yopeso 6/0/0/3 5-31 0